HÜKÜMLER VE KOŞULLAR

Bu Kullanım Koşulları, Web Sitesine erişiminiz ve onu kullanımınız açısından geçerlidir. Ayrıca bir de Gizlilik Politikamız, bir Çerezler Politikamız mevcuttur ve ürün veya hizmetlerin satın alınması ile Web Sitesinin belirli bölümleri ve özellikleri (örn; yarışmalar, promosyonlar ve benzer özellikler) açısından geçerli hüküm ve koşullar dahil, Web Sitesindeki çeşitli aktiviteler açısından geçerli diğer hükümlerimiz, yasal bildirimlerimiz ve koşullarımız olabilir, bunların tümü işburaya referans yoluyla dahil edilmiştir ve Kullanım Koşulları ile birlikte Davetiyelerimiz.com ("bize", "biz", "bizim" ve işbununla ilgili benzer ifadeler) ile sizin aranızdaki sözleşmeye dayalı anlaşmayı ("Koşullar") oluşturacaktır.

1.   KULLANIM KOŞULLARININ VE DİĞER KOŞULLARIN KABULÜ

www.davetiyelerimiz.com e-ticaret sitesine giren, üye olan ve alışveriş yapan tüm internet kullanıcıları aşağıdaki  “üyelik sözleşmesi” kurallarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır.
Bu Kullanım Koşulları, Web Sitesine erişiminiz ve onu kullanımınız açısından geçerlidir. Ayrıca bir de Gizlilik Politikamız, bir Çerezler Politikamız mevcuttur ve ürün veya hizmetlerin satın alınması ile Web Sitesinin belirli bölümleri ve özellikleri (örn; yarışmalar, promosyonlar ve benzer özellikler) açısından geçerli hüküm ve koşullar dahil, Web Sitesindeki çeşitli aktiviteler açısından geçerli diğer hükümlerimiz, yasal bildirimlerimiz ve koşullarımız olabilir, bunların tümü işburaya referans yoluyla dahil edilmiştir ve Kullanım Koşulları ile birlikte Davetiyelerimiz.com ("bize", "biz", "bizim" ve işbununla ilgili benzer ifadeler) ile sizin aranızdaki sözleşmeye dayalı anlaşmayı ("Koşullar") oluşturacaktır.

WEB SİTESİNİ ZİYARET EDEREK VEYA BİR BAŞKA ŞEKİLDE KULLANARAK, KOŞULLARI EKSİKSİZ OLARAK OKUDUĞUNUZU, ANLADIĞINIZI VE KABUL ETTİĞİNİZ BELİRTMİŞ OLURSUNUZ. 

Aksi öngörülmediği takdirde, Koşullar herhangi bir anda değişikliğe tabidir, böyle bir durumda değişiklikten ÖNCEDEN haberdar edileceksiniz ve DEĞİŞİKLİKLERİN UYGULANMASINDAN SONRA Web Sitesini kullanmayı sürdürmeniz, bu tip değişiklikleri kabul ettiğiniz anlamına gelir.
Bu Kullanım Koşullarını veya Koşulların herhangi bir başka bölümünü anlamada güçlük çekiyorsanız veya Koşulların içeriği konusunda hemfikir değilseniz, sizden bu Web Sitesini kullanmayı bırakmanızı talep ediyoruz.

2.  GİZLİLİK POLİTİKASI

Davetiyelerimiz.com Gizlilik Politikası, Web Sitesinin kullanımı açısından geçerlidir ve koşulları, bu referansla Koşulların bir bölümü haline getirilmiştir. Ambalaj Durağı'nın Gizlilik Politikasını görmek için buraya tıklayın. Güvenliği çok ciddiye alıyoruz, dolayısıyla kişisel ayrıntılarınız korunacaktır. Bilgilerinizi yetkisiz kullanıma veya açıklanmaya karşı korumak için Güvenli Soket Katmanı (SSL) olarak bilinen endüstri standardı şifreleme protokolünü ve diğer makul önlemleri kullanıyoruz. Ödeme bilgileri gibi tüm gizli veriler, SSL şifrelemesi kullanılarak şifrelenmekte ve güvenli bir kanal üzerinden gönderilmektedir. 

3. İKAMET EDİLEN ÜLKE

Web Sitemizi ziyaret etmekte ve oradan sipariş vermekte serbestsiniz. Ancak, lojistik süreçleri nedeniyle, lütfen bu Web Sitesini kullanarak, yalnızca Türkiye'ye ürünleri teslim edebileceğimizi not edin. Ürününüzün bir başka ülkeye teslim edilmesini istiyorsanız, bu durumda lütfen sipariş@davetiyelerimiz.com Adresi üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

4. WEB SİTELERİNİN, İÇERİKLERİN VE TİCARİ MARKALARIN SAHİPLİĞİ

Bu Web Sitesinin sahipliği ve kontrolü, Türkiye tescilli bir şirket olan www.davetiyelerimiz.com aittir. Yazılı olarak bir başka şekilde anlaşmaya varılmadıkça, metin, grafik, bilgi, içerik, resim, çizim, tasarım, simge, fotoğraf, video klip, ses, müzik, sanat çalışması, bilgisayar kodu ile diğer materyaller ve bu materyallere dair telif hakları, ticari markalar, ticari takdim şekli ve/veya diğer fikri mülkiyet hakları (toplu olarak, “İçerikler”) dahil, Web Sitesinde yer alan tüm materyallerin sahipliği, kontrolü ve/veya lisansları, tescilli bir şirket olan Olongo tasarım şirketine aittir.

Web Sitesi ve İçerikler, yalnızca kişisel ve ticari olmayan amaçlarla kullanılmak üzere tasarlanmışlardır. Web Sitesinde görüntülenen İçerikleri veya diğer indirilebilir materyalleri, yalnızca kişisel kullanımınız için indirebilir veya kopyalayabilirsiniz. Bu tip bir indirme veya kopyalama işleminin sonucunda, size indirilen veya kopyalanan İçeriklere dair herhangi bir hak, mülkiyet veya menfaat aktarılmayacaktır. Herhangi bir İçeriği veya Web Sitesini, herhangi bir kamu amacı veya ticari amaç için çoğaltamaz (yukarıda belirtilenler hariç), yayınlayamaz, aktaramaz, dağıtamaz, görüntüleyemez, icra edemez, değiştiremez, modifiye edemez, türev çalışmalarını oluşturamaz, satamaz veya istismar edemez ya da bir başka şekilde kullanamazsınız.

Bu Web Sitesinde kullanılan veya görüntülenen belirli ticari markalar, ticari unvanlar, hizmet markaları, tescilli ticari markalar ve logolar, Davetiyelerimiz şirketinin ve bağlı kuruluşlarının tescilli veya tescilsiz ticari markaları, ticari unvanları veya hizmet markalarıdır. Bu Web Sitesinde kullanılan veya görüntülenen diğer ticari markalar, ticari unvanlar ve hizmet markaları, üçüncü şahısların tescilli veya tescilsiz ticari markaları, ticari unvanları veya hizmet markalarıdır. Herhangi bir Web Sitesinde yer alan herhangi bir içerik, size dolaylı olarak, hukuki engel yoluyla veya bir başka şekilde, bu tip Web Sitelerinde görüntülenen bu tür ticari markaları, ticari unvanları, hizmet markalarını veya logoları kullanımınıza dair bir lisans veya hak vermez veya veriyor gibi algılanmamalıdır.

Daha öncekilerle veya Kullanım Koşullarının diğer bölümleriyle ilgili olarak, herhangi bir tarafın herhangi bir ihlaline karşı, herhangi bir yasal işlemde bulunmak da dahil olmak üzere, tüm haklarımızı saklı tutuyoruz.

5.   HESAPLAR, ŞİFRELER VE GÜVENLİK

Web Sitesinde veya onun üzerinden sunulan belirli özellikler ve hizmetler, bir hesap açmanızı (Bir Hesap kimliğinin ve şifrenin oluşturulması dahil) ve kişisel verilerinizi paylaşmanızı gerektirebilir. Kişisel verilerin korumamıza dair bilgiler için Gizlilik Politikamıza (bkz. yukarıdaki Bölüm 2) bakın.

Meydana gelen veya şifreniz altında gönderilen tüm işlemlerden siz sorumlu olacağınızdan, şifrenizin gizliliğini ve güvenliğini korumak için tüm gerekli adımları atmanız gerekir. Lütfen şifrenizin yetkisiz birisi tarafından öğrenildiğine veya şifrenizin yetkisiz bir şekilde kullanıldığına ya da kullanılma ihtimali olduğunu düşünmek için bir nedeniniz olması durumunda, bizi derhal bilgilendirin. Web Sitesiyle ilgili bir güvenlik ihlali ya da kötüye kullanım ihtimali olduğu kanısına varırsak, sizden şifrenizi değiştirmenizi isteme veya hesabınızı askıya alma hakkına sahibiz. Şifrenizi ve/veya hesabınızı koruyamamanız durumunda ortaya çıkacak kayıplar veya zararlar için hiç kimseye karşı yükümlü değiliz.

Bir Hesap Kimliğinin, şifrenin veya hesabın sahibinin açık izni veya onayı olmadan, bir başkasının Hesap Kimliğini, şifresini veya hesabını kullanamazsınız. Davetiyelerimiz.com sizin bu yükümlülüklere uymamanız durumunda ortaya çıkabilecek kayıplar veya zararlardan yükümlü olamaz ve olmayacaktır.

6.   ÜRÜNLER VE SATIŞLAR

  • Ürün Tanımları

Web Sitesinde ürünlerimizi tanımlarken ve betimlerken, mümkün olduğu kadar hatasız olmaya çalışıyoruz. Ancak, ürün tanımlarının veya Web Sitesinin diğer içeriklerinin doğru, eksiksiz, güvenilir, güncel veya hatasız olduğuna dair bir garanti vermiyoruz. Zaman zaman, önceden bildirimde bulunmaksızın, ürün tanımları, fiyatlar ve ürünlerin mevcudiyeti ile ilgili dizgi hatalarını, yanlışlıkları veya eksiklikleri düzeltme hakkımızı saklı tutuyoruz. 

  • Renkler ve Finisajlar

Web Sitemizde çıkan ürünlerimizin renklerini ve finisajlarını mümkün olduğu kadar doğru görüntüleyebilme konusunda tüm çabaları gösterdik. Bilgisayar monitörünüzün herhangi bir rengi gösteriminin doğru, eksiksiz, güvenilir veya hatasız olacağını garanti edemeyiz Dolayısıyla, renkler ve finisajlar gösterge amaçlı olacak ve bağlayıcı/sözleşmesel bir değerleri bulunmayacaktır.

  • Nakliye

Web Sitemizden bir sipariş verdiğinizde, nakliye adresi satın alınan ülke içinde olduğu ve Web Sitesinde belirtilen nakliye kısıtlamalarına uygun olduğu sürece, siparişinizi tarafınızca atanmış adrese göndereceğiz. Bir siparişin kabulünden ve/veya nakliyesinden önce, bilgilerin doğrulanmasını gerektirebiliriz. Önceden bildirimde bulunmaksınız, herhangi bir ürüne veya hizmete dair sipariş miktarını sınırlama (örn; yanlış siparişlerin kabul edilmesinden kaçınmak amacıyla) ve/veya herhangi bir müşteriye hizmet sunma (örn; ödeme ayrıntılarının doğrulanma işleminin başarısız olması durumunda) hakkını saklı tutuyoruz. 

7. WEB SİTESİNE OLAN BAĞLANTILAR; WEB SİTESİNDEKİ ÜÇÜNCÜ TARAF BAĞLANTILARI

Önceden yazılı iznimiz olmadan, bir başka web sitesinden Web Sitemizdeki herhangi bir sayfaya bağlantı oluşturmak veya bunu sürdürmek yasaktır. Web Sitesini veya Web Sitesinde çerçeve içerisinde veya benzer şekillerde görüntülenen bilgileri ya da materyalleri önceden yazılı iznimiz olmadan bir başka web sitesinde çalıştırmak ya da görüntülemek yasaktır. Web Sitesine dair tüm izin verilen bağlantıların yürürlükteki tüm yasalara, mevzuatlara, kurallara ve düzenlemelere uygun olması gerekir.

8.WEB SİTELERİNDE VE İÇERİKLERDE DEĞİŞİKLİK

Herhangi bir anda, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, aşağıdakileri yapma hakkımızı saklı tutuyoruz: bildirimde bulunarak veya bulunmadan, herhangi bir Web Sitemizi veya Web Sitesi üzerinden sunulan hizmetimi, içeriğimi, özelliği veya ürünü değiştirmek, askıya almak veya durdurmak; Web Sitesinin kullanımıyla ilgili ücret talep etmek; Web Sitesiyle bağlantılı olarak talep edilen ücretleri değiştirmek ve/veya onlardan feragat etmek; ve/veya Web Sitesinin bazı kullanıcılarına veya tüm kullanıcılarına fırsatlar sunmak. Web Sitemizle ilgili olarak, yukarıda yazılanların meydana gelmesi durumunda, size veya herhangi bir üçüncü tarafa karşı yükümlü olmayacağımızı kabul ediyorsunuz.

9.  FERAGATLER; YÜKÜMLÜLÜKLE İLGİLİ SINIRLAMALAR; KORUMA

Davetiyelerimiz.com, Web Sitemizde sağlanan bilgilerin yanlışsız, eksiksiz, doğru ve güncel olmasını sağlamak amacıyla makul çabalar göstermektedir. Bu çabalara rağmen, yine de hatalar meydana gelebilir. Sağlanan bilgilerin hatalar içermesi veya belirli bilgilerin mevcut olmaması durumunda, Olongo Tasarım mümkün olduğu kadar çabuk düzeltmeleri yapmak için çaba gösterecektir. Web Sitelerimizde gördüğünüz bilgilere dair hatalar bulmanız durumunda, her zaman bilgi@olongo.com.tr adresinden bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. 
Ayrıca, Web Sitemizi tüm makul yöntemlerle koruma ve mümkün olduğu kadarıyla teknik arızaların neden olduğu rahatsızlıkları sınırlama konusunda da çaba gösteriyoruz. Ancak, doğru olmayan teknik eylemlerin veya yetkisiz müdahalelerin ortaya çıkabileceği olasılığını da göz ardı edemeyiz. Dahası, Web Sitemiz zaman zaman bakım gerektirecektir. Bu nedenlerle, Web Sitemize erişimin zaman zaman kesintisiz olacağını veya bir şekilde engellenmeyeceğini garanti edemeyiz.
Web Sitemizi bilgisayar virüslerine ve diğer “kötücül yazılımlara” karşı koruma konusunda makul tüm çabaları göstereceğiz. Ancak, bu tehlikelerin doğasını dikkate alarak, mutlak koruma sağlayamayacağımızı ve bilgisayar sistemlerinizi korumak için gerekli önlemleri alacağınızı kabul ediyorsunuz.

10. EK YARDIM

Koşul ve Hükümlere dair sorularınız veya şüpheleriniz olması durumunda, lütfen info@davetiyelerimiz.com Müşteri Hizmetleri'ne bir e-posta gönderebilirsiniz ya da bizimle aşağıdaki adresimizden yazılı olarak irtibata geçebilirsiniz:

Lütfen, iletişim sayfasındaki e-posta adresine, telefon numarasına ve posta adresine yaptığınız iletişimlerde sağladığınız hiçbir kişisel verinin size promosyon materyalleri göndermek amacıyla kullanılmayacağından emin olunuz.